Zapraszamy kierowców na trening doskonalenia techniki jazdy - Wiadomości - KPP w Inowrocławiu

Wiadomości

Zapraszamy kierowców na trening doskonalenia techniki jazdy

Na trening kierowców zapraszają Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Starostwo Powiatowe, WORD Odział Terenowy w Inowrocławiu oraz Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu. Zadzwoń i zapisz się na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 26 listopada w godz. 15.00 - 17.00!

Mogą wziąć w nim udział osoby, które posiadają już prawo jazdy, a chciałyby skorzystać z fachowej pomocy i treningu praktycznego. Szkolenie będzie odbywało się na pojazdach WORD-u. Organizatorzy przygotowali także: test z przepisów ruchu drogowego, samochodami WORD-u będzie możliwość jazdy z instruktorem na placu manewrowym oraz będzie trening jazdy w ramach testu Stewarta, porady specjalisty z dziedziny doskonalenia techniki jazdy, policyjne wskazówki w zakresie poruszania się po drogach i ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Ponadto uczestnicy będą mogli zmierzyć swój czas reakcji za pomocą specjalnej aplikacji.

Pierwsze 6 osób, które 18 listopada o godz. 14.00 zadzwonią do Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu na numer telefonu 52 56 65 445 i zgłoszą swój akces do udziału w przedsięwzięciu,

będą zaproszeni do WORD Odział Inowrocław przy ul. Orłowskiej na dzień 26.11.2019r. na godz. 15.00.

Wystarczy zadzwonić i zapisać się na szkolenie.

Dla uczestników organizatorzy przewidzieli również upominki związane z bezpieczeństwem.

Zapraszamy!

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka