„Kręci mnie bezpieczeństwo w podróży” w Inowrocławiu (Film) - Wiadomości - KPP w Inowrocławiu

Wiadomości

„Kręci mnie bezpieczeństwo w podróży” w Inowrocławiu (Film)

Data publikacji 04.07.2018

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Inowrocławiu przeprowadzili działania profilaktyczne na drogach. Akcja odbyła się w ramach kampanii MSWiA pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo w podróży”. Kierującym policjanci wręczali upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu.

Z inicjatywy inowrocławskich policjantów dziś (04.07) na terenie miasta odbyły się kontrole drogowe, podczas których policjanci propagowali bezpieczne podróżowanie. W myśl kampanii MSWiA pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo w podróży” oraz trwających wakacji, odnotowujemy zwiększony ruch na drogach.

Dlatego, apelując do kierujących by jeździli zgodnie z przepisami, prócz drogowej kontroli stanu trzeźwości i dokumentów, dziś policjanci mieli upominki dla uczestników ruchu. Były nimi kodeksy drogowe i apteczki. Ufundowało je Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu.

Takich materiałów dotyczących bezpieczeństwa policjanci wręczyli dwudziestu kierującym. Kodeks drogowy przyda się, by na bieżąco przypominać sobie o zasadach ruchu drogowego, a apteczka wtedy, gdyby trzeba było komuś biec z pomocą. Działania spotkały się z dużą aprobatą obdarowanych mieszkańców.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka
Ładowanie odtwarzacza...