Wiadomości

Są ekspertami o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wygrali quiz

Data publikacji 12.09.2018

Poznaliśmy laureatów quizu z wiedzy o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Konkurs dla dorosłych, trwający przez całe wakacje, polegał na zmierzeniu się z informacjami na temat policyjnego narzędzia. Zwycięzcami jest dziesięć osób, które odebrały nagrody i upominki.

Z inicjatywy inowrocławskich policjantów, którzy zajmują się promowaniem i koordynowaniem Mapy: asp. szt. Izabelli Drobnieckiej, asp. Dariusza Filipczaka i mł. asp. Łukasza Gamrata, został przeprowadzony quiz z wiedzy o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W organizację przedsięwzięcia włączyło się Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu, które wspiera działania prewencyjne Policji i które też ufundowało dla uczestników nagrody oraz upominki.

Łącznie do quizu przystąpiło i nadesłało karty z odpowiedziami 63 mieszkańców powiatu inowrocławskiego. Na wszystkie czternaście pytań, bezbłędnie odpowiedziało 48 osób. Spośród nich, drogą losowania wyłoniono 10 laureatów. Troje z nich zostało nagrodzonych tabletami, a 7 upominkami dotyczącymi bezpieczeństwa.

Wczoraj (11.09.18r.) wszyscy laureaci zostali zaproszeni do Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. W podsumowania konkursu uczestniczyła Wicestarosta Inowrocławski Pani Mirosława Kucol i Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu insp. Marcin Ratajczak. Gratulując laureatom, podkreślali oni rolę i zaangażowanie każdego w poprawę bezpieczeństwa.

Tabletami nagrodzono: Panią Katarzynę Matuszak, Panią Joannę Perczyńską i Pana Roberta Kołodyńskiego. Upominki otrzymali: Pani Bożena Słomkowska, Pan Mariusz Kłos, Pani Agnieszka Kołodyńska, Pan Tomasz Tkaczuk, Pani Ewa Gralik, Pani Krista Kurowska i Pan Jakub Landecki.

Spotkanie dopełniła dyskusja na temat nie tylko Mapy, ale też tego, jak oceniają bezpieczeństwo nasi mieszkańcy.

Gratulujemy wszystkim laureatom!

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka