Przejdą kurs teoretyczny i praktyczny z techniki jazdy! - Wiadomości - KPP w Inowrocławiu

Wiadomości

Przejdą kurs teoretyczny i praktyczny z techniki jazdy!

Przez zaledwie kilkanaście minut dziś (05.10) zebraliśmy „na telefon” grupę chętnych, którzy 15.10.18r. wezmą udział w doskonaleniu swojej techniki jazdy. Organizatorem bezpłatnego treningu dla kierowców jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Oddział Terenowy w Inowrocławiu, Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Starostwo Powiatowe oraz Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu.

Celem jesiennej edycji jest działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach. Wychodząc naprzeciw tym, którzy chcą się doszkolić i poczuć pewniej za kółkiem, staramy się pomóc. Jesienna aura pogodowa bowiem to szybko zmieniające się i trudniejsze warunki na drogach.

Osoby, które zapisały się na bezpłatne szkolenie proszone są o odbiór biletów wstępu w okresie 8-12.10.18r. na dyżurce inowrocławskiej policji przy ul. Toruńskiej 13-15.

Trening odbędzie się 15 października 2018 roku (poniedziałek) od godz. 15.00 – 17.00 na terenie WORD Oddział Terenowy w Inowrocławiu ul. Orłowska.  

Organizatorzy przygotowali:
- rozwiązanie testu z przepisami ruchu drogowego,
- trening samochodem WORD-u,
- porady i wskazówki specjalistów,
- ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zapraszamy!

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka