Pokłócił się z dziewczyną i uszkodził samochód - Wiadomości - KPP w Inowrocławiu

Wiadomości

Pokłócił się z dziewczyną i uszkodził samochód

Data publikacji 28.12.2018

21-letni mieszkaniec Inowrocławia trafił do policyjnego aresztu po tym, jak wybił szybę w samochodzie. Powodem takiego zachowania miała być kłótnia z dziewczyną. Odpowie za uszkodzenie mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (27.12) kryminalni z Inowrocławia przesłuchali w charakterze podejrzanego 21-letniego mężczyznę. Zarzuca mu się to, że dzień wcześniej na ul. Andrzeja wybił szybę w samochodzie marki Skoda.

W tej sprawie interweniował patrol WRD, którego wysłał w to miejsce dyżurny. Drugiemu z patroli o zdarzeniu zgłosił świadek, który widział zajście. Z zebranych przez policję materiałów dowodowych wynika, że mężczyzna wyładował  swoją agresję po kłótni z dziewczyną. W efekcie łokciem zaatakował samochodową szybę. Straty właściciel pojazdu wycenił na 950 zł.

Podczas zatrzymania mężczyzna awanturował się, kopał i rzucał na chodnik. Nic mu to nie dało, bo trafił do policyjnego aresztu, gdzie początkowo trzeźwiał. Teraz poniesie konsekwencje swojego zachowania. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: asp. sztab. Izabella Drobniecka